dark on

dark off

team

Oprócz tego, że jesteśmy fanami nowoczesnych, śmiałych rozwiązań, pięknego designu i użytecznej architektury to równie dużą wagę przykładamy do organizacji, harmonogramów i dobrze poukładanego procesu wykończenia mieszkań, domów oraz przestrzeni użyteczności publicznej. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze realizacje i Państwa zadowolenie.

bello studio projektowe Rzeszów

anna barnat

Założycielka bello studio – Architekt i Architekt Wnętrz.

 W projektowaniu najważniejsze jest dla niej holistyczne podejście i dbałość o najmniejszy szczegół. Kocha design oraz sztukę i czerpie inspiracje ze swoich pasji, aby tworzyć projekty na najwyższym poziomie.

bello studio projektowe Rzeszów

mateusz barnat


Współzałożyciel bello studio – prawnik, deweloper, prezes SBS development.

Swoje doświadczenie biznesowe i budowlane wykorzystuje w nadzorach wykonawczych nad projektami, współtworzy procesy w bello studio oraz utrzymuje relacje inwestorskie.

bello studio projektowe Rzeszów

natalia możdżeń

Architekt i Architekt Wnętrz.

Odpowiada przede wszystkim za design naszych projektów. Wyróżnia się wysokim wyczuciem estetyki. Szuka ciekawych pomysłów w projektach bello i nie boi się odważnych rozwiązań. Cały czas się szkoli i doskonali swoje kwalifikacje, aby podwyższać poziom wykonywanych projektów.

bello studio projektowe Rzeszów

dominika nowak

Architekt i Architekt Wnętrz.

Za najwyższy cel stawia precyzyjne i techniczne wykonywanie projektów. Prowadzi projekty od A do Z, nie zapominając o najdrobniejszych szczegółach. Miłośniczka procesów i organizacji.

 

bello studio projektowe Rzeszów

diana perepelitsya

Architekt Wnętrz i grafik wizualny.

Dba o detale wykończeniowe naszych projektów. W bello zajmuje się przede wszystkim opracowywaniem wizualizacji fotorealistycznych ze starannością i ogromną cierpliwością.

bello studio projektowe Rzeszów

danuta raus

Koordynator do spraw administracyjnych – Administratywistka

Jest perfekcjonistką w dbaniu o sprawy administracyjne. Zarządza prawidłowym i terminowym przebiegiem spraw formalnych.